Poznajmy się

Na każdym etapie realizacji projektu dbamy o zachowanie najwyższej jakości usług. Wierzymy, że możemy to osiągnąć, robiąc to, co kochamy. Niezawodnie i z pasją.

skamo projekty

wasze pomysły nasze realizacje

Wizualizacja to pierwszy i jednocześnie jeden z najważniejszych elementów rozpoczęcia współpracy z naszymi klientami! Zostaw nam kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy z opisem przedmiotu Twojego zainteresowania, bądź odwiedź nas w punkcie ekspozycyjnym w Centrum Handlowym Auchan w Gdańsku a nasi projektanci przygotują dla Ciebie projekt 3D wraz z wyceną. Jest to usługa bezpłatna. Pamiętaj, nie śpiesz się! Opowiedz nam dokładnie, czego oczekujesz a my staniemy na głowie, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

montaż

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi grupami monterskimi, których doświadczenie pozwoli na szybką i sprawną realizację. W przypadku szaf termin ten wynosi 3-4 tygodnie od momentu podpisania umowy, natomiast w przypadku kuchni 5-6 tygodni. Uważaj! Nasza ekipa to prawdziwe czyścioszki – nie musisz się, więc martwić o zabezpieczanie podłóg czy kombinowanie dnia wolnego na „sprzątanie po ekipie”. Wszystko zrobimy za Ciebie, nawet nie zauważysz, że byliśmy!

wizyta projektanta

Masz 1000 zapisanych zdjęć i jeszcze więcej pomysłów na swoje wnętrze, jednak ostatecznie sam nie jesteś pewien, co Ci się podoba? Żaden problem! Jesteśmy po to, aby Cię zainspirować i pomóc w wyborze! Umów się z naszym projektantem na miejscu realizacji. Projektant ma przy sobie wszystkie dostępne próbniki materiałowe, dzięki czemu już na tym etapie wspólnie możecie przygotować wstępny projekt z wyceną.

skamo projekty